Kontakta oss…

Mejla eller ring någon av oss direkt. Kontaktuppgifter till samtliga medarbetare hittar du längre ner på denna sida.

Vid skadeanmälan…

Om du behöver göra en skadeanmälan ska du göra det direkt till ditt försäkringsbolag. Vi finns dock alltid här för att hjälpa dig genom processen. Hör av dig direkt till din försäkringsförmedlare om du känner att du behöver stöd i samband med din skadeanmälan.

Det är vi som jobbar på Werna…

På Werna tror vi att vi bäst möter våra kunders behov genom att alla som arbetar här, oavsett roll, har ett ekonomiskt intresse i alla delar av affären. Samtliga anställda är därför också delägare i Werna. Som kund kan du känna dig trygg i att alla är dedikerade i vårt uppdrag och att engagemanget är lika oavsett vem av oss du är i kontakt med.

Alexander Andersson

Förmedlare

Lukas Lindenhall

Förmedlare

073-844 28 98
lukas@wernaforsakring.se

Jens Eriksson

Förmedlare

070-654 44 98
jens.e@wernaforsakring.se

Mikael Öhlund

Administratör

076-139 38 78
mikael@wernaforsakring.se

Jens Modig

Förmedlare & Medgrundare

073-806 98 44
jens@wernaforsakring.se

Per Östling

VD & Medgrundare

070-215 58 55
per@wernaforsakring.se

Nils Forsberg

Förmedlare & Medgrundare

070-361 78 27
nils@wernaforsakring.se

Porträttbild

Andreas Dahlberg

Förmedlare

070-215 88 30
andreas@wernaforsakring.se

David Ideklev

Förmedlare

072-741 55 60
david@wernaforsakring.se

Adam Tjäder

Förmedlare

072-577 89 63
adam@wernaforsakring.se

Imma

Maskot