Kontakta oss…

Mejla eller ring någon av oss direkt. Kontaktuppgifter till samtliga medarbetare hittar du längre ner på denna sida.

Vid skadeanmälan…

Om du behöver göra en skadeanmälan ska du göra det direkt till ditt försäkringsbolag. Vi finns dock alltid här för att hjälpa dig genom processen. Hör av dig direkt till din försäkringsförmedlare om du känner att du behöver stöd i samband med din skadeanmälan.

Det är vi som jobbar på Werna…

Alexander Andersson

Förmedlare & Partner

070-630 60 80
alexander@wernaforsakring.se

Lukas Lindenhall

Förmedlare

073-844 28 98
lukas@wernaforsakring.se

Jens Eriksson

Förmedlare

070-654 44 98
jens.e@wernaforsakring.se

Mikael Öhlund

Administratör


mikael@wernaforsakring.se

Jens Modig

Förmedlare & Partner

073-806 98 44
jens@wernaforsakring.se

Per Östling

VD & Partner

070-215 58 55
per@wernaforsakring.se

Nils Forsberg

Förmedlare & Partner

070-361 78 27
nils@wernaforsakring.se

Porträttbild

Andreas Dahlberg

Förmedlare

070-215 88 30
andreas@wernaforsakring.se

David Ideklev

Förmedlare

072-741 55 60
david@wernaforsakring.se

Imma

Maskot

Det är vi som jobbar på Werna…

Alexander
Andersson

Förmedlare & Partner

070-630 60 80
alexander
@wernaforsakring.se

Lukas
Lindenhall

Förmedlare

073-844 28 98
lukas
@wernaforsakring.se

Jens
Eriksson

Förmedlare

070-654 44 98
jens.e
@wernaforsakring.se

Mikael
Öhlund

Administratör


mikael
@wernaforsakring.se

Jens
Modig

Förmedlare & Partner

073-806 98 44
jens
@wernaforsakring.se

Per
Östling

VD & Partner

070-215 58 55
per
@wernaforsakring.se

Nils
Forsberg

Förmedlare & Partner

070-361 78 27
nils
@wernaforsakring.se

Porträttbild

Andreas
Dahlberg

Förmedlare

076-847 31 36
andreas
@wernaforsakring.se

David
Ideklev

Förmedlare

072-741 55 60
david @wernaforsakring.se

Imma

Maskot